Çatalca Hisarbeyli Hayır Lokması

Çatalca Hisarbeyli lokma arabası ile dağıtılır. Çatalca Hisarbeyli hayır lokması, İstanbul’da da hizmet vermektedir. Çatalca Hisarbeyli lokmacı, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunan firmamız, lokma döktürme işlemini büyük bir titizlik ve profesyonellik ile yapmaktadır. Alanında profesyonel, donanımlı ve tecrübeli olan lokmacı ekibimiz, Çatalca Hisarbeyli dahil olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hizmet sağlamaktadır

Size Ulaşalım

Tomat Leaf
Lemon 1
Sokak Pilavı Hakkında

Çatalca Hisarbeyli Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygun

Çatalca Hisarbeyli Hayır Lokması Döktürmek için lokmacı şirketimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Çatalca Hisarbeyli ve çevresindeki tüm camilerinde lokma döküp dağıtmanın yanında İstanbul’un her noktasında da lokma döktürme işini yapmaktayız. Mobil lokma arabaları ile hayırlarınıza vesile olmaya devam ediyoruz. 500, 750, 1.000 ve 1.500 kişilik lokmalar dökebiliyoruz. Hayır İçin Lokma Dökmek İsteyen tüm müşterilerimize en uygun fiyatları yıllardır sunuyoruz.

 

Çatalca Hisarbeyli Hayır Lokması Fiyatları Çok Uygun

Çatalca Hisarbeyli ve çevresinde döktüreceğiniz lokma için en ucuz ve en kaliteli hizmeti sunarken sizlerin memnuniyetini ve teşekkürlerinizi alıyoruz. ister tatlı, ister şerbetli, ister saray, ister İzmir lokması farketmez uzman ekiplerimiz en iyi fiyatlarımızla mobil lokma arabaları ile sizlere lokma dökmeye devam ediyoruz. 2024 yılına özel kampanyalar ekonomik ve hesaplı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.

Eğer lokmanın yanında pilavın da yerini almasını, veya düğünkına, sünnet ve mevlüt gibi özel günlerinizde bulunmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek, bu lezzetten faydalanabilirsiniz.

Çatalca Hisarbeyli Lokma Dökme Hizmeti Ne Kadar

Açılış Organizasyonu, düğün programı, sünnet düğünü, cenazeler, Vefatlar, Kandiller ve mevlit Programları, cuma namazı çıkışı her noktada ve her adreste Çatalca Hisarbeyli hayır lokması hizmetinizde çıtır ve sıcacık lokmalar sizleri Bekliyor. güvenilir, hijyenik ve mobil lokma arabası ile hayırlarınızı en özel şekilde sizlere sunuyoruz. ister tezgah ve standlarda, ister mobil lokma arabaları ile hizmetimiz mevcuttur. bir kere bize sipariş veren müşterilerimiz bir daha bizden vazgeçmez, her en iyi hizmeti bizden talep ederler.

Hayir Lokmasi
Hayir Lokmasi 2 1
Hayir Lokmasi 3 1
Hayir Lokmasi 4

Hayır Lokması Hakkında

Lokma tatlısı, Türkiye ve Ortadoğu’da yaygın olarak tüketilen bir tatlıdır. Genellikle özel günler ve düğünlerde servis edilir. Lokma, Türkçe’de “yumru” anlamına gelir ve bu tatlının adı da bu yumru şeklindeki görünümünden dolayı verilmiştir.

Lokma tatlısı, taze un, süt, yumurta, tuz ve kabartma tozu gibi malzemelerin karıştırılmasıyla yapılır. Özel bir köprük ya da tavada pişirilen lokmalar, daha sonra sıcak şerbet içine batırılır ve servis edilir. Lokmaların üzerine de genellikle ceviz, sızma zeytinyağı veya bal gibi soslar dökülür.

Lokma tatlısı, lezzeti ve hafif dokusu ile çok sevilir. Bu tatlı, hem yaz hem de kış aylarında tüketilebilir ve lezzeti soğuk ve sıcak olarak da servis edilebilir. Ayrıca, bu tatlının yapılışı oldukça kolaydır ve evde de rahatlıkla yapılabilir.

Lokma tatlısı, Türkiye’de yıllardır çok sevilen ve tüketilen bir tatlıdır. Hem lezzeti hem de yapılışı ile özel günlerde ve düğünlerde sıkça servis edilen bu tatlı, aynı zamanda sıradan günlerde de tüketilebilir ve evde yapılması da oldukça kolaydır.

Özenle Hazırlıyoruz

Lezzetli Menülerimiz

Çatalca Hisarbeyli Sokak Pilavı, Çatalca Hisarbeyli ve çevresindeki tüm etkinlikleriniz toplu düğün pilavını sizler için özenle hazırlıyoruz. Nefis tereyağlı pilavlarımızla beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz.

Sadepilav

Sade Pilav

Sade tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Nohutlu Pilav

Nohutlu Pilav

Nohutlu tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Tavuklu Pilav

Tavuklu Pilav

Tavuklu tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Salatali Pilav

Salatalı Pilav

Salatalı tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Fasulyeli Pilav

Fasulyeli Pilav

Fasulyeli tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Cigerli Pilav

Ciğerli Pilav

Ciğerli tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Pilav Gorsel

Kavurmalı Pilav

Kavurmalı tereyağlı pilav, kornişon turşu, salata ve biberiye turşusu ile birlikte servis edilir.

Lemon
Tomat 2
Tüm Organizasyonlarınızda

Konseptlerimiz

Toptan Pilav Hizmetlerinden Açılışlarınızda, İş toplantıları ve bayi yemeklerinizde, Seminerler, Parti ve Organizasyonlarınızda, Bahar ve yaz aylarında düzenleyeceğiniz bahçe partilerinizde, Düğün nişan gibi özel günlerinizde, Tüm etkinliklerinizde, Özel veya okul gezilerinde , Doğum günü ve sünnet partilerinde, Pilav günü etkinliklerinizde organize bir şekilde hizmet veren ekibimiz sayesinde rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın

Dilerseniz bizi arayabilir ya da aşağıdaki google maps butonu ile ulaşabilirsiniz.

Tomat Leaf